Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Pojízdné tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

PAS Jablonec a.s.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Dělník biž. výroby - seřizovač

Město (Kraj), ulice: Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou) Vzdušná  | Více informací o Město Jablonec nad Nisou
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Dělník biž. výroby - seřizovač
- Nástup od 2017-10-05
- Dvousměnný provoz
- Náplň práce je seřizování a oprava ohňových perel na automatických a ručních brusech. Zdravotní stav způsobilý. Upřednostňujeme uchazeče s praxí a zkušenností ve strojním oboru. Bonusy : stravenky a příspěvek na penz. pojištění

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 100 do 130

Web:
Kontakt: Dudková, Eva
Email: eva.dudkova@pas-jablonec.cznic
Telefon: +420 483 423 111,483 423 334
Při zájmu o volné místo Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Dělník biž. výroby - seřizovač, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.