Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektromechanik -

Město (Kraj), ulice: Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)  | Více informací o Město Rychnov nad Kněžnou
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektromechanik - údržbář
- Nástup od 2017-10-01
- Třísměnný provoz
- Náplň práce: • Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení • Výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků • Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření • Preventivní údržba strojů a zařízení • Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony • Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby • Spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách Požadujeme: • ÚSO v oboru elektro (slaboproud výhodou) • Vyhláška 50, § 6 a vyšší • Praxe v údržbě a opravách elektrických zařízení výhodou • Dobrá orientace v technické dokumentaci

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do

Web:
Kontakt: Kiesewetterová, Sabrina
Email: Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.comnic
Telefon: +420 778 539 652
Při zájmu o volné místo Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektromechanik - , uvádějte, kde jste inzerát nalezli.