Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

K a S, s.r.o.

Obchodní náměstci (ředitelé) Obchodní ředitel/ka

Město (Kraj), ulice: Pardubice (Pardubice)  | Více informací o Statutární město Pardubice
Obor: Nákup, prodej a obchod
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Obchodní náměstci (ředitelé) Obchodní ředitel/ka
- Nástup od 2018-02-01
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce Dražkovice. Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách. Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní znalost AJ, pokročilá znalost práce s kancelářským SW, ŘP sk. B., všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány. Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo. Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte “Obchodní ředitel”.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do 100000

Web: http://www.kas.cz
Kontakt: Kadlec, Tomáš
Email: prace@kas.cznic
Telefon: +420 466 798 525
Při zájmu o volné místo Obchodní náměstci (ředitelé) Obchodní ředitel/ka, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.