Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Ochranné kapsy Tarifold
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Industrial Automation Services s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor PLC

Město (Kraj), ulice: Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou) Nová  | Více informací o Město Žďár nad Sázavou
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor PLC
- Nástup od 2017-08-25
- Dvousměnný provoz
- Náplň práce: - podíl na zpracování "feasibility studií" jako podkladů pro zpracování řídících PLC programů elektrického zařízení výrobních strojů a linek - zpracování systémových analýz jako podkladů pro zpracování řídících PLC programů elektrických systémů stojů a zařízení - programování PLC, včetně příslušné dokumentace a dalších normami stanovených podkladů - vytváření komunikačního SW pro přenos dat mezi úrovní řízení PLC a nadřazenými úrovněmi řízení - programování vizualizace (na panelech místního ovládání) vyžadujeme: - vysokoškolské vzdělání (elektro)technického směru, i nedokončené - znalost německého nebo anglického jazyka - znalost platných norem a předpisů z oblasti průmyslové automatizace - odborné znalosti v oboru průmyslové automatizace a měření a regulace - znalost práce s PC Ubytování bude poskytnuto ve Žďáře nad Sázavou. První kontakt telefonicky

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
- Práce s PC
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 25000 do 35000

Web:
Kontakt: Uchytilová, Monika
Email: monika.uchytilova06@gmail.comnic
Telefon: +420 604 918 803
Při zájmu o volné místo Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor PLC, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.