Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci Kontrola cizojazyčné literatury

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Klatovská třída  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Kultura, umění, sport

Popis pozice:
Přijmeme Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci Kontrola cizojazyčné literatury
- Nástup od 2017-10-01
- Pružná pracovní doba
- Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme na dohodu o pracovní činnosti osobu na "KONTROLU CIZOJAZYČNÉ LITERATURY" (ruština, ukrajinština, moldavština) Nabízíme: - platové ohodnocení - 170,- na hodinu - závodní stravování Požadujeme: - bezúhonnost - výbornou znalost psaného ruského, anglického a německého jazyka - 10 hodin týdně - nástup dle dohody Kontakt pro sdělení podrobnějších informací: Věznice Plzeň Personální oddělení Mgr. Linda Foldová, DiS. Klatovská 202, 301 00 Plzeň Tel: 377 660 380 e-mail: lfoldova@vez.plz.justice.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 170 do

Web:
Kontakt: Foldová, Linda
Email: lfoldova@vez.plz.justice.cznic
Telefon: +420 377 660 380
Při zájmu o volné místo Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci Kontrola cizojazyčné literatury, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.