Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Křídové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Autocentrum BARTH a.s.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Správce/správkyně obsahu WEBU

Město (Kraj), ulice: Pardubice (Pardubice) Hůrka  | Více informací o Statutární město Pardubice
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Správce/správkyně obsahu WEBU
- Nástup od 2017-11-01
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce Pardubice. Nástup dohodou. Náplň práce - Příprava kalkulací operativních leasingů - Aktualizace splátek na webu www.barth-operak.cz - Znalost finančních produktů výhodou - Zpracování požadavků na grafické úpravy webu - Pravidelná komunikace s marketingovým oddělením - Kontrola přenosu dat na spolupracující weby Požadavky " znalost redakčních systémů, zejm. Wordpress " znalost HTML/XHTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL výhodou " výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem " smysl pro detail, pečlivost a důslednost při práci " komunikační schopnosti, ochotu učit se nové věci, bezkonfliktnost " samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost " aktivní přístup Nabízíme : " atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti " zázemí silné a stabilní společnosti " možnost vzdělávání a profesního růstu " pracovní poměr na dobu neurčitou " přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě " možnost profesního růstu Zaměstnanecké výhody: " firemní výhody a benefity (vlastní jídelna - příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma) " firemní akce, vstupenky na hokej, dostihy, koncerty a další kulturní a společenské akce První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do 25000
- Podnikové stravování

Web: http://www.autocentrum.cz
Kontakt: Personální oddělení,
Email: job@autocentrum.cznic
Telefon: +420 464 645 128
Při zájmu o volné místo Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Správce/správkyně obsahu WEBU, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.