Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Czech Cool Trade s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Manažer/ka investičních projektů

Město (Kraj), ulice: Ostrava (Ostrava-město) Bílovecká  | Více informací o Statutární město Ostrava
Obor: Věda a výzkum
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Manažer/ka investičních projektů
- Nástup od 2017-10-01
- Pružná pracovní doba
- Místo výkonu práce: Ostrava Životopisy posílejte na adresu: prace@czechcooltrade.cz Do předmětu zprávy uveďte název pozice. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta/ku. Máte smysl pro detail, nebojíte se komunikovat, chcete být součástí zajímavých projektů a jste ambiciózní? Pokud ano, ozvěte se nám. Jsme společnost Czech Cool Trade s.r.o. zabývající se poradenstvím v oblasti dotací pro podnikatele. Pomáháme firmám v ČR s přípravou a realizací projektů. Hledáme schopného kolegu do našeho týmu na pozici: Manažer/ka investičních projektů. Náplň práce: -Příprava a zpracování projektů, poradenství, komunikace s klienty; -Evidence obchodní komunikace; -Aktivní účast na tvorbě obchodní a marketingové strategie společnosti; -Reporting nadřízeným; -Související administrativa. Požadavky: -Minimálně středoškolské vzdělání (ekonomický nebo technický směr); -Trestní bezúhonnost; -Orientace v operačních programech OP PIK, IROP, ESF,… -Samostatnost, komunikativnost, férovost a optimismus; -Analytické myšlení a umění zorganizovat si práci; -Tah na branku a odolnost vůči stresu; -Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka. Nabízíme: -Motivující platové ohodnocení + odměny; -Jistotu práce na HPP; -Přátelský pracovní kolektiv; -Příspěvek na sportovní aktivity; -Mobilní telefon, notebook; -Flexibilní začátek/konec pracovní doby; -Možnost občasné práce z domova; -Účast na společenských a sportovních akcích podnikatelského klubu Czech Cool Trade. Benefity: Mobilní telefon, notebook, kancelářské zázemí, příspěvek na sportovní aktivity, odměny z provize dle pracovních výsledků.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Dombek, Pavel
Email: prace@czechcooltrade.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Manažer/ka investičních projektů, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.