Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Korkové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Better Design s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRÁTOR/KA E-SHOPU

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec) Na Zvonku  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRÁTOR/KA E-SHOPU
- Nástup od 2018-02-07
- Jednosměnný provoz
- Náplň: příprava zboží určeného k prodeji, práce s databází, tvorba webového obsahu, komplexní práce v administrativním rozhraní, vytváření a dohledávání fotografií produktu. Požadujeme: kreativita, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail. Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, dynamický pracovní tým, jednosměnný provoz. Životopis zasílat na e-mailovou adresu: betterdesign@email.cz a do předmětu uvést: ADMINISTRÁTOR/KA V E-SHOPU.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16500 do

Web:
Kontakt: Šulcová, Andrea
Email: betterdesign@email.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRÁTOR/KA E-SHOPU, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.