Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

JOBSYSTEM s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu.

Elektromechanička / Elektromechanik - Praha 9

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha)  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Technika, elektrotechnika a vývoj
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: neuveden

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ORBIT MERRET, s.r.o.. Ryze česká firma, která se více než 25 let zabývá vývojem, výrobou a prodejem digitálních panelových měřících přístrojů, převodníků signálu, bargrafů, velkoplošných displejů, zapisovačů i PLC automatů. Více informací najdete na http://www.merret.cz.

Náplň práce:
• ruční pájení, osazování SMD i klasických součástek
• kompletace přístrojů
• případně obsluha selektivní vlny

Požadujeme:
• vzdělání SOU
• manuální zručnost
• pečlivost, svědomitost

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení
• po zkušební době příspěvek na důchodové spoření 2 500 Kč
• stravování na pracovišti
• pitný režim
• 5 dnů vyřizovacího/zdravotního volna
• roční prémie

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: orbit@merret.cz

Platnost inzerátu končí 30. 9. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Web: www.jobsystem.cz
Kontakt: Eva Grundová
Email: egrundova@jobsystem.cznic
Telefon: 224819391
Při zájmu o volné místo Elektromechanička / Elektromechanik - Praha 9, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.