Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Korkové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami vychovatel

Město (Kraj), ulice: Nové Sedlo (Louny)  | Více informací o Obec Nové Sedlo
Obor: Vzdělávání a školství

Popis pozice:
Přijmeme Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami vychovatel
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- místo výkonu práce: Nové Sedlo, Hlavní 2, Žatec, která bvzdělání bakalářské nebo vyšší odborné pedagogického zaměření, trestní bezúhonnsot, zdravotní a douševní způsobilost, psychologické vyšetření zašlete profesní životopis kontaktl.: 415779108,415779106, e-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz Osobně na adrese Věznice Nové Sedlo, Hlavní čp. 2, 438 01 Žatec

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 21980 do 30620
- Jiné výhody
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web:
Kontakt: Štrosová, Jana
Email: jstrosova@vez.nse.justice.cznic
Telefon: +420 415 779 107
Při zájmu o volné místo Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami vychovatel, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.