Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

DONGWON CZ, s.r.o.

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) SPECIALISTÉ V OBLASTI KVALITY A CER

Město (Kraj), ulice: Třinec (Frýdek-Místek)  | Více informací o Město Třinec
Obor: Administrativa
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) SPECIALISTÉ V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ (ISO) - ZamK
- Nástup od 2017-09-01
- Pružná pracovní doba
- B15 (ZamK) Z: 1/9/2017 Aktivní znalost korejského jazyka - rodilý mluvčí, reporty, analýzy a prezentace v korejském jazyce, zajišťování úrovně kvality v organizaci v souladu se standardy společnosti, definování procesních parametrů, řízení odchylek, hodnocení rizik, určování, realizace a monitorování výrobních strategií pro oddělení kvality dle určení korejské strany, dodržování politiky plánů dle vedení korejské společnosti. Koordinace a uplatňování požadavků dle vedení. Pracoviště: Třinec, Konská Kontakt: telefonicky nebo e-mailem zasílat životopisy, viz výše.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Jiné úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do

Web:
Kontakt: Krawczyková, Jitka
Email: jitka.krawczykova@dwmic.cznic
Telefon: +420 725 762 168
Při zájmu o volné místo Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) SPECIALISTÉ V OBLASTI KVALITY A CER, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.