Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Křídové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

SecurityNet.cz s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté PROGRAMÁTOR/KA PHP

Město (Kraj), ulice: Letohrad (Ústí nad Orlicí)  | Více informací o Město Letohrad
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Programátoři počítačových aplikací specialisté PROGRAMÁTOR/KA PHP
- Nástup od 2017-09-11
- Jednosměnný provoz
- MÍSTO VÝKONU PRÁCE: SecurityNet.cz s.r.o., Letohrad Orlice č.p. 168, 561 51 Letohrad PRACOVNÍ NÁPLŇ: programování aplikací v PHP, MySQL PRACOVNÍ DOBA 9.00 - 17:00 hod POŽADAVKY: - znalost PHP, HTML, MySQL - znalost DB PostgreSQL výhodou - znalost prostředí LINUX výhodou NABÍZÍME: - zaměstnání ve stabilní společnosti - možnost pracovat na zajímavých projektech

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do 25000

Web:
Kontakt: Kopecký, Jakub
Email: job@securitynet.cznic
Telefon: +420 733 127 325
Při zájmu o volné místo Programátoři počítačových aplikací specialisté PROGRAMÁTOR/KA PHP, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.