Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Jmenovky a pouzdra
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

JOBSYSTEM s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu.

Obchodně technický zástupce

Město (Kraj), ulice: Jihomoravský kraj (Mladá Boleslav)  | Více informací o Jihomoravský kraj
Obor: Nákup, prodej a obchod
Technika, elektrotechnika a vývoj
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: neuveden

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně a zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících systémů a jednoúčelových strojů nejvyšší technické úrovně.

Náplň práce:
Vašim úkolem bude převzetí péče o portfolio stávajících zákazníků, na části úspěšně se rozvíjejícího regionu. Dále získání nových zákazníků a obchodně-technické poradenství v regionu jižní Morava. Práce u nás není jen pouhou prezentací produktů a předáváním katalogů. Je především spojena se znalostí techniky a výrobních technologií a se schopností být zákazníkovi partnerem v řešení jeho technických požadavků. Naše produkty patří k absolutní technické a cenové špičce, ale současně nabízí vysokou spolehlivost a tak snižují provozní náklady našich zákazníků.

Požadujeme:
• Ukončené vzdělání v oboru elektro VŠ + min. 2 roky praxe nebo SŠ + min. 4 roky praxe
• Schopnost rychlého zorientování v konkrétním portfoliu průmyslových snímačů, kamer a značicích zařízení
• Obchodního ducha a tah na branku
• Technické cítění, zkušenosti s automatizační technikou, znalost výrobních technologií
• Časovou flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• Stabilitu a zájem o práci s dlouhodobou perspektivou
• Bydliště na regionu PSČ 6 – nejlépe oblast okolí Brna

Nabízíme:
• Zázemí prosperující firmy, která je na trhu od roku 2002
• Školení vedené zkušenými lektory s dlouholetou praxí v oboru
• Portfolio špičkových produktů renomovaných dodavatelů,
• Mzdu spojenou s dosahovanými výsledky v prodeji
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• Mobilní telefon
• Služební auto

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Web: www.jobsystem.cz
Kontakt: Eva Grundová
Email: egrundova@jobsystem.cznic
Telefon: 224819391
Při zájmu o volné místo Obchodně technický zástupce, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.