Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Léčebné lázně Jáchymov a.s.

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Referentka rezervací v lázních

Město (Kraj), ulice: Jáchymov (Karlovy Vary) T. G. Masaryka  | Více informací o Město Jáchymov
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Referentka rezervací v lázních
- Nástup od 2017-10-15
- Jednosměnný provoz
- Referentka rezervací v lázních Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, email: nabor@laznejachymov.cz Požadujeme: - min. vzdělání SŠ s maturitou - kopie dokladů o dosaženém vzdělání - velmi dobrá znalost cizích jazyků: NJ B2, RJ B2, AJ B1 - znalost hotelových rezervačních systémů výhodou - obchodní schopnosti, prezentační dovednosti - profesionální přístup, komunikativnost, proklientské chování a vystupování - pracovitost, spolehlivost Nabízíme: - zázemí a stabilitu silné společnosti - stabilní mzdové a pracovní podmínky - možnost seberealizace - zaměstnanecké výhody a benefity - měsíční prémie + jazykové příplatky Pracovní doba: 07:00 - 15:30 hodin. Profesní životopis zasílejte na personální oddělení Evě Kuchařové, personalistce e-mailem na adresu nabor@laznejachymov.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č.: 702153251. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Němčina úroveň: Aktivní
- Ruština úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Kuchařová, Eva
Email: nabor@laznejachymov.cznic
Telefon: +420 702 153 251
Při zájmu o volné místo Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Referentka rezervací v lázních, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.