Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

PAMET, spol. s r.o.

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači

Město (Kraj), ulice: Suchdol nad Odrou (Nový Jičín) Komenského  | Více informací o Městys Suchdol nad Odrou
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači
- Nástup od 2018-01-01
- Dvousměnný provoz
- z: 6.9.2017 a: 6.12.2017 Požadavky: praxe výhodou, znalost čtení technických výkresů podmínkou, měření komunálními měřidly, manuální zručnost, časová flexibilita Upřesnění náplně práce: ustavení a seřízení lisovacího nástroje na lise, pře-seřízení nástroje v průběhu výroby ,demontáž nástroje z lisu po ukončení lisování, kontrola prvního kusu z výroby Výhody: Dotované stravování, zvýhodněné volání, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, příplatky za odpolední a noční směny Kontakt: Tomáš Rek, telefonicky v době od 07:00 do 14:00 hodin na č.: 733 747 393, písemně na e-mail: trek@pamet.cz, osobně na adrese společnosti Suchdol n. Odrou, Komenského 231

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 25000 do

Web:
Kontakt: Rek, Tomáš
Email: trek@pamet.cznic
Telefon: +420 733 747 393
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.