Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Pojízdné tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

HANAKOV, spol. s r.o.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) *OBSLUHA, SEŘIZOVAČI VERTIK

Město (Kraj), ulice: Prostějov (Prostějov) Pod Kosířem  | Více informací o Město Prostějov
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) *OBSLUHA, SEŘIZOVAČI VERTIKÁLNÍHO SOUSTRUHU
- Nástup od 2016-11-01
- Třísměnný provoz
- Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Nabídku posílejte na email hanakov@hanakov.cz, informace na tel. 582 302 341. Požadavky: vyučení v oboru výhodou, praxe v profesi výhodou. Úkolová mzda dle výkonu + prémie + motivační příspěvky. PD: PD: Po-Pá 6-14, 14-22, 22-6 hod. Nabízíme závodní stravování, penzijní a životní připojištění, uchazečům s bydlištěm mimo Prostějov nabízíme příspěvek na ubytování v ubytovně. Pracoviště: Pod Kosířem 74, Prostějov.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 28000

Web:
Kontakt: ..,
Email: hanakov@hanakov.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) *OBSLUHA, SEŘIZOVAČI VERTIK, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.