Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Křídové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Procházka MASO-UZENINY, spol. s r.o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - PLANÁ

Město (Kraj), ulice: Planá (Tachov) Wolkerova  | Více informací o Město Planá
Obor: Nákup, prodej a obchod
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - PLANÁ
- Nástup od 2017-10-16
- Dvousměnný provoz
- Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě PLANÁ. Pracovní náplň • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování • celkové řízení chodu prodejny • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů • bourání a zpracování masa Požadujeme • ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou • zaměstnání v tradičním českém řeznictví • zaměstnanecké nákupy, bonusy za plnění tržeb a stravenky V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na mbilkova@prochazka.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18000 do 20000
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Bílková, Michaela
Email: mbilkova@prochazka.cznic
Telefon: +420 416 856 301
Při zájmu o volné místo Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - PLANÁ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.