Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Jmenovky a pouzdra
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Muramoto Manufacturing Europe s.r.o.

Technici v oblasti metrologie TECHNICI 3D MĚŘENÍ

Město (Kraj), ulice: Žebrák (Beroun) Skandinávská  | Více informací o Město Žebrák
Obor: Strojírenství
Věda a výzkum

Popis pozice:
Přijmeme Technici v oblasti metrologie TECHNICI 3D MĚŘENÍ
- Nástup od 2017-10-01
- Třísměnný provoz
- TECHNICI 3D MĚŘENÍ - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný od 1.5.2017, rozhodující kritéria u výše mzdy jsou praxe a zkušenost. Náplň práce: obsluha 3D měřícího zařízení (software Calypso), 3D měření dílů na základě výkresové dokumentace, vyhodnocování výsledků měření a zpracovávání protokolů, tvorba programů, spolupráce při přípravě a revizí kontrolních postupů, spolupráce při zjišťování a analýze příčin neshod ve výrobě, implementace nápravných a preventivních opatření do výroby. Požadavky: SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření, zkušenosti s 3D měřením, dobrá znalost výkresové dokumentace, znalosti v oboru metrologie (měření pomocí konvenčních měřidel), uživatelská znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: zázemí stabilní japonské rodinné společnosti s dlouholetou tradicí, malý a přátelský kolektiv, moderní, bezpečné a čisté prostředí, odborné zaškolení na pracovišti. Zaměstnanecké výhody: možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu napříč celou společností, příspěvek na stravování ve formě stravenek, příspěvek na dopravu až do výše 5.000 kč, nebo svozová autobusová doprava zdarma, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00), e-mailem.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Kotingová, Sandra
Email: s.kotingova@mme.muramoto.comnic
Telefon: +420 775 869 354
Při zájmu o volné místo Technici v oblasti metrologie TECHNICI 3D MĚŘENÍ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.