Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

JOBSYSTEM s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu.

Procesní inženýr

Město (Kraj), ulice: Kladno (Kladno)  | Více informací o Statutární město Kladno
Obor: Strojírenství
Technika, elektrotechnika a vývoj
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: neuveden

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je C-Mec Kladno s.r.o., spolehlivý mezinárodní partner, který dokáže nabídnout kompletní paletu služeb v oblasti zpracování plechových tabulí a kovů, od zpracování výkresové dokumentace, podsestav či kompletních řešení na klíč.

Náplň práce:
• Vytváření a aktualizace technologických postupů
• Komunikace s odpovědnými technology z mateřského závodu a dle situace i se zákazníkem
• Odpovědnost za správnou evidenci všech potřebných dokladů změnového řízení
• Zpracování podkladů (dxf soubor, výkres,…) pro výrobu a kontrolu kvality při každé inženýrské změně
• Spolupráce na schválení nového výrobku, zavádění nových dílů/projektů do výroby
• Tvorba cenové kalkulace nových výrobků a výrobků po inženýrské změně
• Spolupráce na řešení problémů spojených s uvedením nových výrobků do výroby
• Odpovědnost za efektivní využití CAD systému ProEngineer.
• Odpovědnost za aktualizaci a správnost výkresové dokumentace (master výkresy).
• Spolupráce na rozšíření výrobního portfolia
• Komunikace se subdodavateli (technické otázky výroby dílů)
• Kontrola výsledků získané ze sběru a hodnocení statistických dat
• Návrhy vylepšení pracovních postupů, návodů, pokynů a technologických dispozic

Požadujeme:
• VŠ/SŠ strojírenského směru
• Znalost technologických postupů strojírenské výroby s CNC řízením
• Velmi dobrá znalost a orientace ve strojírenských výkresech, silné technické cítění
• Všeobecná znalost sledování a hodnocení efektivity výrobního procesu
• Schopnost plného pracovního nasazení – hlavně samostatnost, ale i týmová spolupráce a schopnost učit se novým dovednostem
• Komunikační a organizační schopnosti
• Znalost práce na PC
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Vítána znalost FMEA, KAIZEN, 5S, LEAN MANUFACTURING, CAD systému ProEngineer

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Místo výkonu práce v Kladně
• Práce na HPP
• Odpovídající finanční ohodnocení od 30,000Kč - 45,000Kč dle zkušeností
• Podnikové stravování, firemní benefity
• Termín nástupu ihned

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Web: www.jobsystem.cz
Kontakt: Eva Grundová
Email: egrundova@jobsystem.cznic
Telefon: 224819391
Při zájmu o volné místo Procesní inženýr, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.