Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Informační stojany
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Vedoucí stavebního referátu

Město (Kraj), ulice: Horní Slavkov (Sokolov) Hasičská  | Více informací o Město Horní Slavkov
Obor: Stavebnictví a reality

Popis pozice:
Přijmeme Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Vedoucí stavebního referátu
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky Mgr. Zuzana Brejchová 352 660 206 - e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz Požadujeme: - vyšší odborné vzdělání - zdravotní způsobilost - schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost - znalost příslušných zákonů (zákon o veřejných zakázkách), znalost práce na PC - WORD, EXCEL - orientace v systému portál E-ZAK výhodou - praxe v zadávání veřejných zakázek a příprava výběrových řízení výhodou Nabízíme: - platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb., 10. platová třída + zvláštní příplatek+příplatek za vedení - dovolená v délce 25 dnů Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz Zaměstnanecké výhody: - vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu - sociální program-FKSP - poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí - možnost ubytování - možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR - možnosti dalšího vzdělávání - sportovní vyžití (vlastní tělocvična, sauna) Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Věznice Horní Slavkov, ulice Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Požadujeme:
- Vzdělání: Vyšší odborné
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20980 do
- Jiné výhody
- Ubytování
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc
- Zvláštní prémie

Web:
Kontakt: Brejchová,
Email: zbrejchova@vez.hsl.justice.cznic
Telefon: +420 352 660 204,352 660 205
Při zájmu o volné místo Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Vedoucí stavebního referátu, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.