Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Home Credit a.s.

Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví Vedoucí pobočky

Město (Kraj), ulice: Valašské Meziříčí (Vsetín) Masarykova  | Více informací o Město Valašské Meziříčí
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví Vedoucí pobočky
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- VEDOUCÍ POBOČKY NÁPLŇ PRÁCE: nabídka našich produktů klientům - hotovostní úvěry, kreditní karty a konsolidace, uzavírání smluv s klienty přímo na pobočce NABÍZÍME: pracovní doba Po-Pá od 9:00-17:30 hod., místem výkonu práce je pobočka přímo v prodejně Tesco, základem mzdy je měsíční mzda 22 000 Kč + neomezené bonusy za uzavřené úvěrové smlouvy, nabízíme celý systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenky, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty apod.) Podívejte se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 9-17 hod. na čísle 601 388 964 nebo e-mailem: martina.kozubikova@homecredit.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do 40000

Web:
Kontakt: Kozubíková, Martina
Email: martina.kozubikova@homecredit.cznic
Telefon: +420 601 388 964
Při zájmu o volné místo Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví Vedoucí pobočky, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.