Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Procházka MASO-UZENINY, spol. s r.o.

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - OSTRAVA VÍTKOVICE

Město (Kraj), ulice: Ostrava (Ostrava-město) Rudná  | Více informací o Statutární město Ostrava
Obor: Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - OSTRAVA VÍTKOVICE
- Nástup od 2017-10-01
- Dvousměnný provoz
- Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě OSTRAVA VÍTKOVICE. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím, přepravkami • aranžování • úklid prodejny Požadujeme • chuť do práce • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou • zaměstnání v tradičním českém řeznictví • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky V případě zájmu se dostavte v dopoledních hodinách přímo na prodejnu, nebo svůj životopis zašlete na mbilkova@prochazka.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 14000 do 17000
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Bílková, Michaela
Email: mbilkova@prochazka.cznic
Telefon: +420 416 856 301
Při zájmu o volné místo Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - OSTRAVA VÍTKOVICE, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.