Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Magnetické tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

MAS Brdy, z.ú.

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Projektoví manažeři

Město (Kraj), ulice: Jince (Příbram) Slunečná  | Více informací o Městys Jince
Obor: Věda a výzkum
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Projektoví manažeři
- Nástup od 2017-10-01
- Pružná pracovní doba
- Pozice: projektoví manažeři Požadujeme: - Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost, schopnost práce v týmu, trestní bezúhonnost, ochotu cestovat - Znalost práce na PC (MS Office, outlook) - Řidičský průkaz skupiny B, možnost využití vlastního automobilu pro pracovní cesty po regionu Co za vaši práci nabízíme: - Zajímavou a pestrou práci v oblasti regionálního rozvoje a dotačního managementu - Odpovídající platové ohodnocení - Pružnou pracovní dobu - Úplný pracovní úvazek, v případě domluvy i zkrácený - Možnost nástupu říjen/ listopad 2017 nebo i dříve - Možnost prodloužení pracovní smlouvy Náplň práce: - Poradenská a projektová činnost v oblasti dotačních programů IROP, PRV - Komunikace se subjekty a občany v území MAS - Příprava a realizace osvětových a vzdělávacích akcí - Zabezpečení realizace Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Brdy Výhodou: - Praxe v oblasti dotační politiky a přehled o dění v regionu MAS S vybranými uchazeči bude uskutečněn osobní pohovor. V případě dalších dotazů kontaktujte: Ing. Lenka Kurtinovou, ředitelka MAS Brdy, tel: +420 776 044 783, reditelka@masbrdy.cz Životopisy zasílejte e-mailem na výše uvedenou adresu, osobně nebo poštou na: MAS Brdy, z.ú., Slunečná 372, 262 23 Jince Nástup: od 1.10.2017 na dobu určitou do 31.12.2018 Mzda: od 23 000,- Kč Kontakt: Kurtinová Lenka Ing., tel.: 776 044 783, e-mail: reditelka@masbrdy.cz Místo výkonu práce: MAS Brdy, z.ú., Slunečná č.p. 372, 262 23 Jince

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 23000 do

Web:
Kontakt: Kurtinová, Lenka
Email: reditelka@masbrdy.cznic
Telefon: +420 776 044 783
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Projektoví manažeři, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.