Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

MAS Brdy, z.ú.

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Vedoucí projektu pro realizace SCLL

Město (Kraj), ulice: Jince (Příbram) Slunečná  | Více informací o Městys Jince
Obor: Věda a výzkum
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Vedoucí projektu pro realizace SCLLD
- Nástup od 2017-10-01
- Pružná pracovní doba
- Pozice: vedoucí projektu pro realizace SCLLD Požadujeme: - praxe na obdobné pozici nebo ve vedoucí pozici minimálně 2 roky - zkušenost s řízením týmu min. 3 lidí - manažerské schopnosti - zkušenost v oblasti projektového managementu a strategického řízení - aktivní samostatný přístup, komunikační a prezentační dovednosti - řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič - uživatelská znalost MS Office - praxe v oboru rozvoje venkova Co za vaši práci nabízíme: - Samostatnou práci na zpracování rozvojové strategie regionu - Příjemné prostředí a práci v dynamickém kolektivu - Know-how v oblasti přípravy a realizace rozvojových strategií a projektů rozvoje venkova - Odpovídající platové ohodnocení - Pružnou pracovní dobu / home office - Úplný pracovní úvazek, v případě domluvy i zkrácený Náplň práce: - zabezpečení realizace Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Brdy (SCLLD) - koordinace pracovníků (projektových, finančních manažerů) - aktualizace a kontrola souladu dokumentu SCLLD s metodickými pokyny - vedení vzdělávacích seminářů - kontrola naplňování cílů SCLLD - finanční řízení a plánování - poskytování součinnosti ŘO, CRR a platební agentuře SZIF Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení, nástup možný říjen/listopad 2017 S vybranými uchazeči bude uskutečněn osobní pohovor. V případě dalších dotazů kontaktujte: Ing. Lenka Kurtinovou, ředitelka MAS Brdy, tel: +420 776 044 783, reditelka@masbrdy.cz Životopisy zasílejte e-mailem na výše uvedenou adresu, osobně nebo poštou na: MAS Brdy, z.ú., Slunečná 372, 262 23 Jince Nástup: od 1.10.2017 na dobu určitou do 31.12.2018 Mzda: od 30 000,- Kč Kontakt: Kurtinová Lenka Ing., tel.: 776 044 783, e-mail: reditelka@masbrdy.cz Místo výkonu práce: MAS Brdy, z.ú., Slunečná č.p. 372, 262 23 Jince

Požadujeme:
- Vzdělání: Bakalářské
- Práce s PC - textový editor (Word)
- Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
- Práce s PC - prezentační software
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do

Web:
Kontakt: Kurtinová, Lenka
Email: reditelka@masbrdy.cznic
Telefon: +420 776 044 783
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Vedoucí projektu pro realizace SCLL, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.