Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu Vedoucí samostatného výrobního provozu

Město (Kraj), ulice: Žiželice (Kolín) Tovární  | Více informací o Obec Žiželice
Obor: Strojírenství
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu Vedoucí samostatného výrobního provozu
- Nástup od 2017-11-02
- Jednosměnný provoz
- Vedoucí směny – studená kuchyně Crocodille je jedním z největších výrobců BAGET A SENDVIČŮ. Jsme rodinná, česká společnost působící více jak 27 let na českém i zahraničním trhu. VŠE CO DĚLÁME RUKAMA VYCHÁZÍ Z NAŠICH SRDCÍ Požadujeme: - SOU, SŠ vzdělání oboru kuchař nebo potravinářské technologie - výhodou zkušenosti s vedením lidí, - ochota pracovat ve směnném provoze - časová flexibilita Náplň práce: - vedení kolektivu zaměstnanců - plánování spotřeby - zajištění kontiunální přípravy surovin pro výrobní halu - zajištění chodu celé směny ( příprava surovin, krájení, zpracování, balení,  ) - práce s PC Nabízíme: * zajímavé mzdové ohodnocení * zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat * příplatek za dopravu * příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč v případě odpracování všech naplánovaných směn * náborový příspěvek až 20 000 Kč

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 19000 do 27000
- Jiné výhody
- Ubytování
- Jízdní výhody
- Podnikové stravování
- Zvláštní prémie
- Mimo okres bydliště

Web:
Kontakt: Šmídová, Šárka
Email: ssmidova@crocodille.comnic
Telefon: +420 724 437 604
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu Vedoucí samostatného výrobního provozu, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.