Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Magnetické tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka

Město (Kraj), ulice: Všehrdy (Chomutov)  | Více informací o Obec Všehrdy
Obor: Vzdělávání a školství

Popis pozice:
Přijmeme Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lrezova@vez.vse.justice.cz nebo volat na tel.č.: 474 697 222 nebo 720 071 296 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Vězeňská služba České republiky - Věznice Všehrdy, Všehrdy č.p. 3, 430 01 Chomutov 1 Požadujeme - pedagogické vzdělání, min. Bc., trestní bezúhonost, praxe vítána, flexibilita, Vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže. Nabízíme - dovolená 25 dní, 5 dní dodatkové dovolené,5 dní indispozičního volna, čerpání FKSP, stravování, zaměstnanecká posilovna Mzdové hodnocení od 22.000,- Kč - dle praxe možno i vyšší.

Požadujeme:
- Vzdělání: Bakalářské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do

Web:
Kontakt: Rézová, Lucie
Email: lrezova@vez.vse.justice.cznic
Telefon: +420 474 697 222
Při zájmu o volné místo Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.