Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Křídové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

JOBSYSTEM s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu.

Samostatný konstruktér

Město (Kraj), ulice: Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)  | Více informací o Statutární město Mladá Boleslav
Obor: Strojírenství
Technika, elektrotechnika a vývoj
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: neuveden

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LASVIT s.r.o., výrobce jedinečných skleněných dílů, včetně osvětlovacích instalací na míru, skleněných uměleckých děl a oceněných kolekcí svítidel. Spojuje autenticitu českého skla s jedinečným designem, řemeslnou výrobou a inovativními technologiemi. Více informací na www.lasvit.com.

Náplň práce:
Technická stránka našich zakázkových projektů ze skla spočívá v rukou konstruktérů, jejichž úkolem je pevně uchopit nápad Designera a přeměnit jej ve funkční a bezpečné řešení prostřednictvím technické dokumentace, profesionálně vytvářené v moderních 3D programech. Hledáme šikovné adepty, kteří dostanou příležitost dokázat své dovednosti a vynalézavost na jedinečném produktu.

Požadujeme:
Vytvoříme skvělý tým, pokud jste:
• kandidát se vzděláním technického směru (nejlépe strojní) a obecně kladným vztahem k řešení technických záležitostí
• znalí v tvorbě výkresové dokumentace a technickém kreslení
• vzdělaní v dalších oblastech – elektro, statika, řízení projektů a další
• schopní uvažovat samostatně
• zkušení v práci s PC – konstrukční programy Autocad, Invetor, 3D modelování a balíček MS Office
• ochotní učit se nové věci

Nabízíme:
Dostanete příležitost:
• pracovat v náročném a inspirujícím prostředí architektury, designu a luxusních produktů s odkazem tradičního českého řemesla
• pro seberealizaci a profesní růst
• napřímo ovlivnit výsledky společnosti
• být součástí nevídaného kolektivu
• projít důkladným zaškolením
• mít zajímavé pracovní podmínky
• pracovat v Novém Boru

Místo práce: Nový Bor

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lukas.markgraf@lasvit.com

Platnost inzerátu končí 13. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Web: www.jobsystem.cz
Kontakt: Eva Grundová
Email: egrundova@jobsystem.cznic
Telefon: 224819391
Při zájmu o volné místo Samostatný konstruktér, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.