Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

MESIT přístroje spol. s r.o.

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji design engineer - vývoj HW

Město (Kraj), ulice: Uherské Hradiště (Uherské Hradiště) Sokolovská  | Více informací o Město Uherské Hradiště
Obor: Strojírenství
Věda a výzkum

Popis pozice:
Přijmeme Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji design engineer - vývoj HW
- Nástup od 2017-09-12
- Jednosměnný provoz
- vývoj elektronických aplikací,návrh zapojení, simulace, návrh plošných spojů, práce s unikátním softwarem a možnost pracovat ve špičkových laboratořích, práce v kreativním vývojovém týmu, VŠ vzdělání elektrotechnického směru, znalosti v oblasti návrhu analogových a číslicových obvodů, zkušenost s nástroji pro návrh elektronických obvodů a plošných spojů, znalost anglického jazyka, možnost pracovat na významných zahraničních projektech, možnost osobního rozvoje a kariérního růstu, systém odborného vzdělávání, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, notebook, jazykové kurzy. Kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- Vzdělání: Bakalářské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do

Web:
Kontakt: Lakosilová, Petra
Email: petra.lakosilova@mesit.cznic
Telefon: +420 572 522 811
Při zájmu o volné místo Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji design engineer - vývoj HW, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.