Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Allianz pojišťovna, a.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví obchodně administrativní pracovník/ce

Město (Kraj), ulice: Boskovice (Blansko)  | Více informací o Město Boskovice
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví obchodně administrativní pracovník/ce
- Nástup od 2018-01-05
- Pružná pracovní doba
- Chcete si vydělat zajímavé peníze? Máte obchodního ducha? Ctíte etiku v obchodě a hrajete fér hru? Chcete pracovat na respektované pozici v rámci silné společnosti? Baví Vás komunikovat s lidmi a hledat řešení? Jestliže jste na tyto otázky odpověděli "ANO", pak je tato nabídka určena právě Vám! Očekáváme: aktivně prodává na pobočce, pracuje iniciativně s klienty na pobočce a v terénu, oslovuje klienty z databáze Allianz, chuť a potřebu si vydělat nadstandardní peníze, obchodního ducha s ambicí pomáhat klientům, min. SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: fixní mzdu při plnění standardů s výkonnostní složkou bez omezení, šanci učit se od nejlepších obchodníků, zázemí na trhu s pojištěním, podporu a rozvoj osobnosti, bohatý systém benefitů.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Novák, Tomáš
Email: tomas.novak@iallianz.cznic
Telefon: +420 728 323 138
Při zájmu o volné místo Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví obchodně administrativní pracovník/ce, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.