Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

MOVIBIO s.r.o.

Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací Technik - junior

Město (Kraj), ulice: Bochoř (Přerov) Zahradní  | Více informací o Obec Bochoř
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací Technik - junior
- Nástup od 2017-09-15
- Jednosměnný provoz
- Náplň práce: Pomocné práce při servisování/budování bezpečnostních systémů a optických sítí. Požadavky: Nižší střední odborné, střední odborné vzdělání (v oblasti elektro - výhodou), zodpovědnost, spolehlivost, práce v kolektivu. Řidičský průkaz skupiny B výhodou Nabízíme: samostatnou různorodou práci, motivující finanční ohodnocení. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: sekretariat@movibio.cz; - telefonicky na čísle 773 781 602 - paní Markéta Procházková

Požadujeme:
- Vzdělání: Nižší střední odborné
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 13500 do 22000

Web:
Kontakt: Rejzková, Veronika
Email: sekretariat@movibio.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací Technik - junior, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.