Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Křídové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

OLYMPIA Hotel, s.r.o.

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla v kuchyni

Město (Kraj), ulice: Mariánské Lázně (Cheb) Ruská  | Více informací o Město Mariánské Lázně
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Pomocníci v kuchyni Pomocná síla v kuchyni
- Nástup od 2017-10-01
- Turnusové služby
- Přijmeme do svého týmu pomocnou sílu do kuchyně. Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, čištění a příprava zeleniny. Pracovní doba: krátký - dlouhý týden A = 7-13/16,30-21 hod, B = 8-20,30 hod Hledáme fyzicky zdatného/zdatnou, pečlivého/pečlivou a spolehlivého/spolehlivou kolegu/kolegyni. Nabízíme dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, stravu zdarma, masáže apod. Zájemci pište prosím na: a.kubanova@olympiahotel.eu, tel: 354 931 843 (po-pá 8-15 hod)

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Kubanová, Aneta
Email: a.kubanova@olympiahotel.eunic
Telefon: +420 354 931 843
Při zájmu o volné místo Pomocníci v kuchyni Pomocná síla v kuchyni, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.