Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Křídové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

SEA a.s.

Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor/ka PLC a SCADA

Město (Kraj), ulice: Příbram (Příbram) Pod Anenskou  | Více informací o Město Příbram
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor/ka PLC a SCADA
- Nástup od 2017-09-12
- Jednosměnný provoz
- Pozice: programátor/ka PLC a SCADA Práce na PC - MS Office, základní znalosti programování PLC a HMI (Simatic S7...), znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav, ochota práce v terénu na zakázkách Zaměstnanecké výhody: odpovídající mzda, telefon, notebook, příspěvek na stravu formou stravenek, 4 týdny dovolené, vzdělávací kurzy, práce v malém kolektivu Nástup: ihned Mzda: 20 000,- až 35 000,- Kč Kontakt: Myslíková Ivana, tel.: 318 622 841, e-mail: ivana.myslikova@seaas.cz Místo výkonu práce: SEA a.s., Pod Anenskou č.p. 149, Příbram IV

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 35000

Web:
Kontakt: Myslíková, Ivana
Email: ivana.myslikova@seaas.cznic
Telefon: +420 318 622 841
Při zájmu o volné místo Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor/ka PLC a SCADA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.