Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Občanská poradna Pardubice, o.s.

Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory) Ředite

Město (Kraj), ulice: Pardubice (Pardubice) 17. listopadu  | Více informací o Statutární město Pardubice
Obor: Vrcholový management
Zdravotnictví a sociální péče

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory) Ředitel/ka
- Nástup od 2018-01-01
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme: - VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru sociální práce podle § 110 zák. 108/2006 Sb. - prokazatelnou praxi v oblasti sociálních služeb min. 2 roky - zkušenost s vedením týmu - dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a pečlivost - prokazatelnou zkušenost s realizací projektů ze státního rozpočtu, případně z EU - orientace v oblasti Standardů kvality sociálních služeb - dobrou znalost práce s PC (Word, Excel) - orientaci v právním systému ČR - způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost a zdravotní způsobilost Náplň práce: - vedení týmu pracovníků, - organizační zajištění chodu organizace, - metodické a odborné řízení činnosti poradny, - zpracovává žádosti o dotace vč. jejich vyúčtování, - odpovídá za průběh jednotlivých projektů, - poskytuje odborné sociální poradenství, - zajišťuje možnosti odborného vzdělávání zaměstnanců, - atp. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvou na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou - termín nástupu: dohodou, nejpozději 1. 1. 2018 - zajímavou a kreativní práci s možností profesního růstu - podporu zkušeného týmu - 5 týdnů dovolené Strukturovaný životopis a motivační dopis s přiloženým souhlasem s poskytnutím osobních údajů pro účely výběrového řízení zašlete na e-mail: op.pce@seznam.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Vyšší odborné

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 35000

Web:
Kontakt: Levinská, Anna
Email: op.pce@seznam.cznic
Telefon: +420 466 989 574
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory) Ředite, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.