Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Křídové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

CENTECH s.r.o.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač CNC frézky

Město (Kraj), ulice: Staré Město (Uherské Hradiště) Velehradská  | Více informací o Město Staré Město
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač CNC frézky
- Nástup od 2017-10-19
- Dvousměnný provoz
- Příprava technol. postupu, naprogramování a seřízení stroje, kontrola, strojírenské vzdělání nebo praxe v oboru, spolehlivost, přesnost, samostatnost, čtení výkresové dokumentace podmínkou, znalost systému Heidenhain výhodou, stravenky, 13. plat, roční prémie, zdr. dovolená, příspěvek na dopravu, kontakt telefon (po-pá 9-15 h) nebo e-mail.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do 40000

Web:
Kontakt: Churá, Martina
Email: martina.chura@centech.eunic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač CNC frézky, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.