Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

MEVI-CZ s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Frézař na konvenčních strojích

Město (Kraj), ulice: Zlín (Zlín) Hlavničkovo nábřeží  | Více informací o Statutární město Zlín
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Frézař na konvenčních strojích
- Nástup od 2017-10-01
- Dvousměnný provoz
- Náplň práce: výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace - kusová a malosériová výroba Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nutné, praxe výhodou Výhody: stravenky 105 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu do zaměstnání, délka dovolené nad 20 dnů dle odpracované doby u firmy, zdarma občerstvení na pracovišti, placená přestávka na odpolední směně, zvýhodněné sazby za práci přesčas o víkendu, roční odměny, 2x ročně společenská akce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 24000 do

Web:
Kontakt: Mgr. Sabina Šišková,
Email: sabina.siskova@mevi.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Frézař na konvenčních strojích, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.