Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

O. K. NAVY, spol. s r. o.

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Programátor/ka CNC

Město (Kraj), ulice: Nový Bor (Česká Lípa) B. Egermanna  | Více informací o Město Nový Bor
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Programátor/ka CNC
- Nástup od 2017-09-13
- Jednosměnný provoz
- Místo pracoviště : O.K.NAVY spol. s r.o., B. Egermanna 305, 473 01 Nový Bor Požadujeme: -SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření -znalost CNC programování -zkušenost s programování strojních zařízení -AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, ideálně komunikace -samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci -ŘP skupiny B Náplň práce: -tvorba CNC programů pro obráběné díly s pomocí CAD/CAM systému -komunikace s výrobou Nabízíme -zázemí stabilní společnosti -přátelský pracovní kolektiv -práci na zajímavých projektech -firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití -účast na školeních -závodní stravování -prémie

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 25000
- Jiné výhody
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Cikánková, Šárka
Email: sarka.cikankova@jkfg-services.cznic
Telefon: +420 601 131 780
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Programátor/ka CNC, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.