Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Ochranné kapsy Tarifold
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/skladnice

Město (Kraj), ulice: Přelouč (Pardubice)  | Více informací o Město Přelouč
Obor: Logistika a doprava
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/skladnice
- Nástup od 2017-12-01
- Jednosměnný provoz
- Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s.., hledá vhodného uchazeče na pozici skladníka. NÁPLŇ PRÁCE: - skladování zboží - komunikace s klienty POŽADUJEME: - dobré vystupování a komunikativnost - spolehlivost, samostatnost a nasazení - obchodního a týmového ducha - chuť pracovat a zdokonalovat se - řidičský průkaz sk. B NABÍZÍME: -dobré platové ohodnocení - zázemí silné, stabilní společnosti - vzdělávání a možnost odborného růstu - zaměstnanecké výhody V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu kariera@matrix-as.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16000 do 22000

Web:
Kontakt: Bárta, Martin
Email: kariera@matrix-as.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/skladnice, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.