Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) P

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Havířská  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Vzdělávání a školství
Zdravotnictví a sociální péče

Popis pozice:
Přijmeme Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) Poradenský pracovník do Programu pro osoby v konfliktu se zákonem (zástup za MD)
- Nástup od 2017-10-16
- Jednosměnný provoz
- Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na email: konfliktsezakonem@cppt.cz (do předmětu uveďte "výběrové řízení") Uzávěrka přihlášek: 13. 10. 2017 K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit. Program pro osoby v konfliktu se zákonem hledá pro doplnění stávajícího týmu poradenského pracovníka pro poradenskou a terapeutickou práci s klienty, uživateli návykových látek, kteří se ocitli v konfliktu se zákonem, nacházejí se ve výkonu vazby nebo výkonu trestu odnětí svobody či se z vězení vracejí. Nabízíme: - Přímou práci s klienty v konfliktu se zákonem, ve výkonu trestu odnětí svobody a po propuštění - přímou práci s rodinnými příslušníky a blízkými osobami - zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání a podporu v odborném růstu. Požadované vzdělání: -- VOŠ nebo VŠ sociálního, zdravotního, pedagogického, psychologického nebo adiktologického zaměření - min. věk 25 let - předchozí praxi s cílovou skupinou min. 2 roky - dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebereflexe, zájem o další odborný růst, aj. - trestní bezúhonnost - uživatelskou znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - alespoň započatý terapeutický výcvik výhodou Výše mzdy: 19.000- 25.000 při 1,0 HPP (dle započitatelné praxe a dalšího dosaženého vzdělání)

Požadujeme:
- Vzdělání: Vyšší odborné

Nabízíme:
- Plat v kč: od 19000 do 25000

Web: http://www.sppt.cz
Kontakt: Životopis,
Email: konfliktsezakonem@cppt.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) P, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.