Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Flipcharty
Čelovky

Centrum sociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková org

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) SOCIÁLNÍ PRAC

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec)  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Vzdělávání a školství
Zdravotnictví a sociální péče

Popis pozice:
Přijmeme Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE na Linku Důvěry Liberec
- Nástup od 2017-10-30
- Jednosměnný provoz
- Popis práce: - poskytování telefonické krizové intervence - základní telefonické sociální poradenství - uživatelská a provozní administrativa Požadujeme: - VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru - výhodou je kurz telefonické krizové intervence (nebo kurz komplexní krizové intervence), lze dodělat v průběhu - uživatelskou znalost práce na PC - dobré komunikační a organizační schopnosti - empatický přístup - samostatnost a zodpovědnost - trestní bezúhonnost - ochota se dále vzdělávat Výhodou: - praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách Nabízíme: - práci se smysluplným cílem v příjemném kolektivu - týmové a individuální supervize - dobré technické i provozní zázemí - možnost dalšího odborného růstu, vzdělávání - hlavní pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) Strukturovaný profesní životopis pošlete na adresu: info@linka-duvery.cz Bližší informace na tel. č.: 606 231 4 14 Kontaktní osoba - Bc. Ivona Vendégová

Požadujeme:
- Vzdělání: Vyšší odborné

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do 20000

Web:
Kontakt: Brožová, Vendula
Email: info@linka-duvery.cznic
Telefon: +420 606 231 414,485 177 177
Při zájmu o volné místo Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) SOCIÁLNÍ PRAC, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.