Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Pojízdné tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Speciální střední škola a základní škola Žamberk

Správci objektů ŠKOLNÍK - ÚDRŽBÁŘ

Město (Kraj), ulice: Žamberk (Ústí nad Orlicí) Tyršova  | Více informací o Město Žamberk
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Správci objektů ŠKOLNÍK - ÚDRŽBÁŘ
- Nástup od 2018-01-01
- Jednosměnný provoz
- Střední škola a základní škola Žamberk, Tyršova 214, vyhlašuje výběrové řízení na pozici školník - údržbář, platová třída: 6, úvazek: 1 Požadovaný profil: - spolehlivost a samostatnost - vyučen v technickém oboru výhodou - všestranná manuální zručnost - řidičský průkaz skupiny B - základní znalost práce s počítačem - komunikační a organizační schopnosti, - flexibilita, důslednost, odpovědnost - trestní bezúhonnost Náplň práce: - údržbářské práce v celém objektu budovy, úklid - vyhledávání závad, návrh na řešení a jejich odstranění, drobné opravy - obsluha plynových kotelen - práce na školní zahradě (sekání trávy) Nástup od 1. 1. 2018 Zájemci o místo školníka zašlou žádost o přijetí do pracovního poměru se strukturovaným životopisem do 13. 10. 2017 na níže uvedenou adresu školy nebo mailem na oups@oupszamberk.cz nebo osobně. Střední škola a základní škola Žamberk, Tyršova 214, PSČ 564 01 Žamberk.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do

Web:
Kontakt: Šaldová, Martina
Email: oups@oupszamberk.cznic
Telefon: +420 465 614 472
Při zájmu o volné místo Správci objektů ŠKOLNÍK - ÚDRŽBÁŘ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.