Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

MESIT přístroje spol. s r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači technolog strojírenské výroby

Město (Kraj), ulice: Uherské Hradiště (Uherské Hradiště) Sokolovská  | Více informací o Město Uherské Hradiště
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Strojírenští technici technologové, normovači technolog strojírenské výroby
- Nástup od 2018-01-02
- Jednosměnný provoz
- tvorba pracovních postupů a norem, programů pro CNC soustruh a obráběcí centrum, přehled o výrobních technologiích, strojírenských materiálech a povrchových úpravách výhodou, praktické zkušenosti s třískovým obráběním a soustružením, tvářením a svařováním výhodou, znalost tvorby technologických postupů včetně normování spotřeby času výhodou, znalost programování obráběcích CNC strojů v prostředí EDGECAM, základní znalosti konstruování v CAD prostředí, zkušenosti s návrhem výrobních přípravků, praxe na obdobné pozici vítána, AJ výhodou,ŘP sk.B, perspektivní zaměstnání u dlouhodobě prosperující firmy, výborný prac. kolektiv, rychlý profesní i osobní růst, příspěvek na závodní stravování, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání, odborné vzdělávací kurzy a školení, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt telefonicky (7:00-15:30) nebo e-mailem

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 24000 do 35000

Web:
Kontakt: Lakosilová, Petra
Email: petra.lakosilova@mesit.cznic
Telefon: +420 572 522 811
Při zájmu o volné místo Strojírenští technici technologové, normovači technolog strojírenské výroby, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.