Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Křídové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Pavel Hlásný

Strojníci báňských zařízení Řidič/ka skupiny C

Město (Kraj), ulice: Býšť (Pardubice)  | Více informací o Obec Býšť
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Strojníci báňských zařízení Řidič/ka skupiny C
- Nástup od 2017-09-12
- Pružná pracovní doba
- Místo výkonu práce Holicko a okolí. Řidič nákladního vozidla TATRA 148. TATRA 815 sklápěč, AVIA kontejner, V3S, přesun sypkých hmot, práce pod bagrem, praxe výhodou ne podmínkou, profesní průkaz není podmínkou. Možno i na zástup – střídání. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola
- Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Hlásný, Pavel
Email: pavel.hlasny@seznam.cznic
Telefon: +420 777 205 024
Při zájmu o volné místo Strojníci báňských zařízení Řidič/ka skupiny C, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.