Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Jihomoravský kraj

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí operátora/operátorky Kybernetického operačního c

Město (Kraj), ulice: Brno (Brno-město) Žerotínovo náměstí  | Více informací o Statutární město Brno
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí operátora/operátorky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Ředitelka Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo operátora/operátorky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno dosažené vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe studijní obory zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií znalosti oboru praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů. jazykové znalosti znalost odborné AJ technického směru (porozmění psanému textu) další požadované dovednosti: proaktivní přístup k vyhodnocování alertů z monitorovacích systémů, analytické schopnosti, systémový přístup k řešené oblasti, znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word), schopnost pracovat v týmu, pečlivost, přesnost, zodpovědnost, schopnost koncepční práce, dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem), znalost principů prezentace, komunikace, vyjednávání a přesvědčování, schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu, zájem o rozšiřování vědomostí v oblasti kybernetické bezpečnosti, schopnost aplikace získaných vědomostí, proaktivní spolupráce Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 26. září 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení. Kontaktní pracovník - Bc. Aleš Staněk, vedoucí Kybernetického operačního centra odboru kancelář ředitele, telefon 541 658 903. Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11. Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve Charakteristika pracovního místa: monitoruje bezpečnostní události a incidenty; zakládá tickety o vzniku bezpečnostních událostech a incidentech; monitoruje nové zranitelnosti a trendy v kybernetických útocích; poskytuje odbornou pomoci při obnově napadených IT systémů; komunikuje s uživateli a správci IT systémů při řešení bezpečnostních událostí a incidentů; spolupracuje na penetračním testování IT systémů a na ověření funkčnosti bezpečnostních technologií; spolupracuje s analytiky KB při řešení bezpečnostních incidentů a poskytuje podklady pro jejich činnost. Nabízíme: stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18590 do 27950

Web:
Kontakt: Hájek, Petr
Email: nic
Telefon: +420 541 651 271
Při zájmu o volné místo Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí operátora/operátorky Kybernetického operačního c, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.