Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Křídové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

JaP - Jacina, s.r.o.

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení Servisní technik

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) 28. října  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení Servisní technik
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: libichova@jap-jacina.cz KOHO HLEDÁME? Hledáme pracovitého, manuálně zručného a samostatného člověka, který vytvoří spolu s kolegou elektromontérem či zámečníkem dobrou, funkční partu a budou zajišťovat servisní práce vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů v okolí místa výkonu práce. Uchazeč by měl být: - buď odborně způsobilý v elektrotechnice dle vyhlášky 50/78 Sb. (minimálně § 5) - nebo mít svářečský průkaz (CO nebo elektroda). Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení! Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a ŘP. sk. B. CO VÁS ČEKÁ? - servis a opravy vratové techniky (vrata, brány, ploty,...), protipovodňových a protipožárních systémů - uvedení instalovaného zařízení do provozu - nakládka, přeprava a vykládka zboží a materiálu - komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení - pravidelná tvorba servisních záznamů - práce na 1 (ranní) směnu CO VÁM NABÍZÍME? - zázemí prosperující společnosti a stabilní zaměstnání - moderní pracovní prostředí a prostředky - motivující platové ohodnocení a možnost osobního a profesního růstu - smlouvu na dobu neurčitou - plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních měsících - zaměstnanecké výhody a benefity - vzdělávací kurzy a školení

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do

Web:
Kontakt: Libichová, Šárka
Email: libichova@jap-jacina.cznic
Telefon: +420 326 773 454,731 661 187
Při zájmu o volné místo Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení Servisní technik, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.