Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Křídové tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

MTD Group s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Kontrolor/ka dílů/potahů

Město (Kraj), ulice: Česká Lípa (Česká Lípa) Dubická  | Více informací o Město Česká Lípa
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Kontrolor/ka dílů/potahů
- Nástup od 2017-09-12
- Třísměnný provoz
- Požadujeme:Spolehlivost, osobní zodpovědnost a chuť pracovat. Nejprve DPP, následně HPP Smlouva bude nejprve do 31.12.2017 a dle kvality pracovníka bude prodloužena na další rok 2018 Nabízíme: Stravenky, poukazy Pozice je vhodná i pro absolventy, OZP a pro cizince. První kontakt emailem nebo telefonicky!

Požadujeme:
- Vzdělání: Nižší střední odborné

Nabízíme:
- Plat v kč: od 100 do
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Koppová, Radka
Email: info@mtdgroup.eunic
Telefon: +420 603 570 568;605 999 444vdoběod8:00-18:00hod.
Při zájmu o volné místo Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Kontrolor/ka dílů/potahů, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.