Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

KONZOLE a HRY, s.r.o.

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníc

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Revoluční  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci PRÁCE V E-SHOPU - servis konzolí
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Chceš mít práci, do které se těšíš? Chceš něco dokázat? Chceš pracovat v ESHOPU? Chceš se uplatnit v herním průmyslu? Chceš si popovídat o hrách? Momentálně hledáme kolegy na pozici servisní technik. Testování a oprava všech druhů konzolí, případně PC. + získání zkušeností s více typů přístrojů + práce na eshopu + netradiční zajímavá práce + odborná rada zákazníkům NABÍZÍME + plat 18 - 25 tisíc + zajímavou práci v mladém kolektivu + firemní akce - herní tématika (kinect, lan party, ...) + finanční bonusy + pracovní poměr na HPP + benefity v podobě her + zajímavou práci v ESHOPU Neváhej nás kontaktovat a vybojuj si práci, která za to stojí. Poznej práci, která Tě bude bavit. Životopisy posílejte na prace@konzoleahry.cz Kontaktní osoba: Martin Patzák

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18000 do 25000

Web:
Kontakt: Patzák, Martin
Email: prace@konzoleahry.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníc, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.