Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Informační stojany
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Oracle Czech s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Město (Kraj), ulice: Brno (Brno-město) Trnitá  | Více informací o Statutární město Brno
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
- Nástup od 2017-11-01
- Jednosměnný provoz
- Požadované dovednosti: Nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Poznámka k volnému místu: Práce v oblasti softwaru Asistence zákazníkům a pomoc s jejich požadavky Nutné komunikační schopnosti a schopnost sestavovat priority práce Zájemci se dostaví vždy v pondělí mezi 8. a 10. hodinou na kontaktní adresu Trnitá 491/3, Brno, - po předchozím telefonickém avízu kontaktní osobě souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 38000 do 65000

Web:
Kontakt: Nováková, Jana
Email: jnovakova@deloittece.comnic
Telefon: +420 739 320 459
Při zájmu o volné místo Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií , uvádějte, kde jste inzerát nalezli.