Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Povodí Ohře, státní podnik

Technici v oblasti vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody) TECHNICKÝ PRACOVNÍK - BIOLOG ZÁVOD

Město (Kraj), ulice: Karlovy Vary (Karlovy Vary) Horova  | Více informací o Statutární město Karlovy Vary
Obor: Zemědělství a lesnictví

Popis pozice:
Přijmeme Technici v oblasti vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody) TECHNICKÝ PRACOVNÍK - BIOLOG ZÁVODU KARLOVY VARY
- Nástup od 2017-09-13
- Pružná pracovní doba
- TECHNICKÝ PRACOVNÍK - BIOLOG ZÁVODU KARLOVY VARY Kontakt: pí Milena Salaquardová, email: salaquardova@poh.cz Vaše náplň práce: -Provádí soustavné hodnocení stavu břehových porostů, prohlídky a taxace břehových porostů, navrhuje zásahy do břehových porostů a projednává je s orgány státní správy a samosprávy. -Spolupracuje při péči o porosty podél vodních toků, vodních děl a vodohospodářských objektů. -Zajišťuje výpočty množství a ocenění dřevní hmoty, vedení evidence vytěžené dřevní hmoty, zpracování plánů jarních, letních a zimních akcí údržeb břehových porostů, ve spolupráci s provozními středisky likvidaci invazních rostlin. -Kontroluje péči o břehové porosty, akce údržeb porostů, způsob využití dřevní hmoty z břehových porostů, likvidaci invazních rostlin. Váš profil: -Minimálně střední vzdělání s maturitou nejlépe v oboru ekologie a životní prostředí, krajinářství, ochrana životního prostředí, vodní hospodářství, zemědělství, lesnictví. -Znalost práce na PC v prostředí MS Office 2010. -Zodpovědný přístup k práci, dobrá orientace v mapových podkladech i v terénu, spolehlivost. -Dobrý fyzický i zdravotní stav -Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič. Nabízíme: -Zaměstnání v moderním prostředí stabilní společnosti. -Předpokládaný nástup v nejbližším možném termínu. -Zajímavé finanční ohodnocení. -37,5 hodiny týdně, pružná pracovní doba. -Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené pro každého, možnost závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci, kulturu a sport apod.). Místo výkonu práce: Karlovy Vary, Horova 12

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 26000 do 34000
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web: http://www.poh.cz
Kontakt: Salaquardová, Milena
Email: salaquardova@poh.cznic
Telefon: +420 353 436 755
Při zájmu o volné místo Technici v oblasti vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody) TECHNICKÝ PRACOVNÍK - BIOLOG ZÁVOD, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.