Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizac

Učitelé na 1. stupni základních škol Kvalif. učitel/ka na pozici I. stupeň, popř. s Aj, Tv, Vv

Město (Kraj), ulice: Zbiroh (Rokycany) Muchova  | Více informací o Město Zbiroh
Obor: Vzdělávání a školství

Popis pozice:
Přijmeme Učitelé na 1. stupni základních škol Kvalif. učitel/ka na pozici I. stupeň, popř. s Aj, Tv, Vv
- Nástup od 2017-09-12
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554 Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Pedagog s kvalif. na I. stupeň ZŠ (+ Aj, Vv, Tv). Práce na PC, používání interaktivity, flexibilita, příjemné vystupování Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620,- do 29.500,- Kč/měs., příspěvek na stravování z FKSP i zaměstnanecký, dovolená 40 dnů, práce v pěkném prostředí školy. Celý úvazek, tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti. Kontakt (Po-Pá od 8.00 do 15.00) telefonicky, e-mailem nebo osobně po telefon. dohodě: Mgr. Květuše Horáková, tel.: 739 039 903, 739 601 453, e-mail: zs.zbiroh@worldonline.cz, brzkova.ev@email.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22620 do 29500
- Jiné výhody
- Dovolená navíc

Web:
Kontakt: Horáková, Květuše
Email: zs.zbiroh@worldonline.cznic
Telefon: +420 371 794 439
Při zájmu o volné místo Učitelé na 1. stupni základních škol Kvalif. učitel/ka na pozici I. stupeň, popř. s Aj, Tv, Vv, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.