Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizac

Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka II. stupně ZŠ, aprobace matematika, fyzika, informati

Město (Kraj), ulice: Zbiroh (Rokycany) Muchova  | Více informací o Město Zbiroh
Obor: Vzdělávání a školství

Popis pozice:
Přijmeme Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka II. stupně ZŠ, aprobace matematika, fyzika, informatika
- Nástup od 2017-09-11
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce: Zbiroh, Muchova č.p. 554 Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Podmínkou je pedagog s aprobací matematiky popř.fyziky a informatiky na II. stupni ZŠ - celý úv., tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti. Nabízíme: platové ohodnocení od 22.620,- do 29.500,- Kč/měs., Příspěvek na stravování z FKSP a zaměstnavatele, příjemné klima školy. Celý úvazek, tj. 22 hodin přímé vyuč. činnosti. Nabízená pracovní příležitost je zástup za dlouhodobou nemoci, minim. celý školní rok. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (Po-Pá od 7.00 do 15.00): Mgr. Květuše Horáková, tel.: 371 794 439, 739 039 903, e-mail: zs.zbiroh@worldonline.cz,

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22620 do 29500
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Horáková, Květuše
Email: zs.zbiroh@worldonline.cznic
Telefon: +420 371 794 439
Při zájmu o volné místo Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka II. stupně ZŠ, aprobace matematika, fyzika, informati, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.